Proč se registrovat

Uživatelskou registrací získáte některé výhody při používání tohoto webu. Postupen času jich bude přibývat a budou zde dopisovány tak, jak bude pokračovat jejich implementace. Proto občas kontrolujte změny tohoto dokumentu.

Registrací získáte

 

  1. Vybrat si jiný vzhled těchto stránek (momentálně 5 vzorů)
  2. Opravovat své komentáře k článkům
  3. Změnit si jazyk rozhraní webu. Na výběr je čeština a angličtina (web není ale dělán vícejazyčně. To znamená že pokud si zapnete angličtinu, bude na vás anglicky mluvit rozhraní webu ale články zůstanou v češtině). Pokud by jste chtěli i jiný jazyk, kontaktujte administrátora a pokud bude zmíněný jazyk k dispozici, bude přidán.
  4. Možnost povolit či zakázat kontaktní formulář. Přes ten Vás mohou ostatní uživatelé kontaktovat aniž by znali vaši emailovou adresu. Nepřihlášení návštěvníci webu možnost kontaktu nemají i když tuto možnost povolíte.
  5. Jednoduché přihlášení a odhlášení odběru novinek na vaši emailovou adresu.

 

 

Registraci si vytvoříte založením uživatelského účtu. Stačí jen kliknout na odkaz Vytvořit nový účet a zadat uživatelské jméno (doporučujeme zadat své skutečné jméno) a emailovou adresu. Poté vám bude automaticky vygenerováno heslo a spolu s dalšími instrukcemi zasláno na váš email. Heslo si budete moci po přihlášení změnit.

Přihlásíte se poté tak, že do příslušného dialogu vložíte své uživatelské jméno a heslo.

 

Odběr novinek

Odebírat novinky z našeho webu pomocí emailu mohou nejen registrovaní uživatelé našich stránek, ale i ostatní návštěvníci. Chcete-li pouze odebírat novinky emailem, tak stačí zadat svoji emailovou adresu do příslušného políčka (vpravo nahoře). Potom Vám bude na váš email odeslána zpráva z kontrolním odkazem. Po kliknutí na tento odkaz si odběr novinek z našeho webu potvrdíte. Jde o ochranu před zneužitím vaší emailové adresy jinou osobou.

Stejným způsobem se odběr novinek i odhlašuje. Stačí vyplnit Vaši emailovou adresu do políčka a vybrat možnost odhlásit. Poté stisknout políčko Poslat a na Vaši emailovou adresu dojde zpráva s kontrolním odkazem. Po kliknutí na odkaz si odebírání novinek zrušíte. Tímto způsobem je zabezpečeno, že odběr novinek si zrušíte pouze Vy sám.

Registrovaní uživatelé to mají jednoduší. Po přihlášení se jim vpravo nahoře objeví tlačítko s nápisem přihlásit či odhlásit novinky a celou operaci zvládnou jediným kliknutím.